Baza instytucji
  1. "DOM" I. Maćkowiak, A. Patura i Wspólnicy Sp.
  2. "OLIMP" Biuro Podróży i Tłumaczeń Jolanta Sawiuk
  3. "ORTOSPORT" Rehabilitacja Medyczna Ireneusz Makowski
  4. (DPS) 1 Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
  5. (DPS) 2 Dom Pomocy Społecznej w Kutnie
  6. (DPS) 3 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Paradna
  7. (DPS) 5 Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Podgórna
  8. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Pod Dębami" w Konstantynowie Łódzkim
  9. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Bankowiec" w Sieradzu (z filią w Rożdżałach oraz z filią w Witowie)
  10. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Borówek" im. Krystyny Bochenek w Borówku
  11. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta" w Łodzi
  12. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Family" w Tarasie
  13. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Happy Port"
  14. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień" w Łodzi
  15. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Przystań" we Wronikowie
  16. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Włókniarz" w Łodzi
  17. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Zacisze" w Łaznowskiej Woli
  18. (DPS) Dom Pomocy Społecznej "Złota Rybka" w Kochanowie
  19. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Centrum Rehabilitacyjno - Opiekuńcze w Łodzi
  20. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Chróścin Wieś
  21. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Chróścin Zamek
  22. (DPS) Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w Sieradzu
  23. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Fundacji Brata Alberta w Chorzeszowie
  24. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Fundacji Brata Alberta w Łodzi
  25. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Nad Strumykiem
  26. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim
  27. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Nr 2 w Tomaszowie Mazowieckim
  28. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Stowarzyszenia Serc Jezusa i Maryi w Koluszkach
  29. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Bełchatowie
  30. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Biskupicach
  31. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Bobrownikach
  32. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Brzezinach
  33. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Dąbrowie
  34. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Drzewicy
  35. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Głownie
  36. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Gostkowie
  37. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Karsznicach
  38. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Lisowicach
  39. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łęczycy
  40. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku
  41. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi
  42. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rojna
  43. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Rudzka
  44. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Sierakowskiego
  45. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Spadkowa
  46. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Strzelców Kaniowskich
  47. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Łodzi, ul. Złotnicza
  48. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Niemojowicach
  49. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Ozorkowie
  50. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Pabianicach
  51. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim
  52. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Pniewie
  53. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Przatówku
  54. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Raciborowicach
  55. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Radomsku
  56. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Radziechowicach
  57. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Rąbieniu
  58. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Skrzynnie
  59. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Wiśniowej Górze
  60. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Wojszycach
  61. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Woli Chruścińskiej
  62. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Zabłotach
  63. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli
  64. (DPS) Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
  65. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia SS Albertynek Posługujących Ubogim w Kutnie
  66. (DPS) Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia SS Służebniczek NMP (Prowincja Łódzka) w Łodzi
  67. (DPS)Dom Pomocy Społecznej w Skierniewicach
  68. (filia DPS) Dom Pomocy Społecznej w Rożdżałach (filia DPS Sieradz)
  69. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Aleksandrów
  70. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Andrespol
  71. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Bedlno
  72. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Bełchatów
  73. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Będków
  74. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Biała
  75. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Białaczów
  76. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Bielawy
  77. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Bolesławiec
  78. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Bolimów
  79. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brąszewice
  80. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brójce
  81. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brzeziny
  82. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brzeźnio
  83. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Buczek
  84. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Budziszewice
  85. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Burzenin
  86. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Chąśno
  87. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Cielądz
  88. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Czarnocin
  89. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Czarnożyły
  90. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Czastary
  91. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Czerniewice
  92. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dalików
  93. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Daszyna
  94. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dąbrowice
  95. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dłutów
  96. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dmosin
  97. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dobroń
  98. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Dobryszyce
  99. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Domaniewice
  100. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Drużbice
  101. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Galewice
  102. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gidle
  103. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głowno
  104. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głuchów
  105. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Godzianów
  106. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gomunice
  107. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gorzkowice
  108. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Goszczanów
  109. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Góra św. Małgorzaty
  110. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Grabica
  111. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Grabów
  112. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Inowłódz
  113. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Jeżów
  114. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kiełczygłów
  115. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kiernozia
  116. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kleszczów
  117. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Klonowa
  118. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kluki
  119. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kobiele Wielkie
  120. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kocierzew Południowy
  121. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kodrąb
  122. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Konopnica
  123. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kowiesy
  124. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Krzyżanów
  125. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ksawerów
  126. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Kutno
  127. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lgota Wielka
  128. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lipce Reymontowskie
  129. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lubochnia
  130. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lutomiersk
  131. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lututów
  132. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ładzice
  133. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łanięta
  134. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łęczyca
  135. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łęki Szlacheckie
  136. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łowicz
  137. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łubnice
  138. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łyszkowice
  139. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Maków
  140. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Masłowice
  141. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Mniszków
  142. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Mokrsko
  143. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Moszczenica
  144. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nieborów
  145. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowa Brzeźnica
  146. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowe Ostrowy
  147. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowosolna
  148. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowy Kawęczyn
  149. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Oporów
  150. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Osjaków
  151. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ostrówek
  152. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ozorków
  153. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Pabianice
  154. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Paradyż
  155. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Parzęczew
  156. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Pątnów
  157. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Pęczniew
  158. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Piątek
  159. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Poświętne
  160. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Radomsko
  161. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rawa Mazowiecka
  162. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Regnów
  163. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ręczno
  164. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rogów
  165. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rokiciny
  166. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rozprza
  167. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rusiec
  168. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rząśnia
  169. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Rzeczyca
  170. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sadkowice
  171. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sędziejowice
  172. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Siemkowice
  173. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sieradz
  174. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Skierniewice
  175. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Skomlin
  176. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sławno
  177. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Słupia
  178. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sokolniki
  179. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Strzelce
  180. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Strzelce Wielkie
  181. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Sulmierzyce
  182. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Szczerców
  183. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Świnice Warckie
  184. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Tomaszów Mazowiecki
  185. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Ujazd
  186. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wartkowice
  187. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Widawa
  188. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wielgomłyny
  189. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wierzchlas
  190. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Witonia
  191. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wodzierady
  192. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wola Krzysztoporska
  193. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wolbórz
  194. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wróblew
  195. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zadzim
  196. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zapolice
  197. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zduny
  198. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zduńska Wola
  199. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zgierz
  200. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Żarnów
  201. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Żelechlinek
  202. (GOPS) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Żytno
  203. (MCPS) Miejskie Centrum Pomocy Społecznej Pabianice
  204. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Aleskandrów Łódzki
  205. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Biała Rawska
  206. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Błaszki
  207. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Drzewica
  208. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Działoszyn
  209. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Koluszki
  210. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Krośniewice
  211. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łask
  212. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Opoczno
  213. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Pajęczno
  214. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Poddębice
  215. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Przedbórz
  216. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Stryków
  217. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Szadek
  218. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Uniejów
  219. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Warta
  220. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wieluń
  221. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wieruszów
  222. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Zelów
  223. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Złoczew
  224. (MGOPS) Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Żychlin
  225. (MOPR) Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Skierniewice
  226. (MOPR) Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Skierniewice
  227. (MOPR) Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim
  228. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Bełchatów
  229. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Brzeziny
  230. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Głowno
  231. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kamieńsk
  232. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Konstantynów Łódzki
  233. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kutno
  234. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Łęczyca
  235. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Łowicz
  236. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Łódź
  237. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Ozorków
  238. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Radomsko
  239. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Rawa Mazowiecka
  240. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Rzgów
  241. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sieradz
  242. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Sulejów
  243. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Tomaszów Mazowiecki
  244. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Tuszyn
  245. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Zduńska Wola
  246. (MOPS) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Zgierz im. bł. o. Rafała Chylińskiego
  247. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Bełchatowie
  248. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Kutnie
  249. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Łasku
  250. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Piotrkowie Trybunalskim
  251. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Piotrkowie Trybunalskim
  252. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Poddębicach
  253. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Rawie Mazowieckiej
  254. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Sieradzu
  255. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Skierniewicach
  256. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Mazowieckim
  257. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Wieluniu
  258. (OIK) Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Zduńskiej Woli
  259. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Łódź Wschód
  260. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie
  261. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie
  262. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzezinach
  263. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie
  264. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie
  265. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łasku
  266. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęczycy
  267. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łowiczu
  268. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Opocznie
  269. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pabianicach
  270. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pajęcznie
  271. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim
  272. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim
  273. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Poddębicach
  274. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku
  275. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rawie Mazowieckiej
  276. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sieradzu
  277. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Skierniewicach
  278. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tomaszowie Mazowieckim
  279. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu
  280. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieruszowie
  281. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli
  282. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgierzu
  283. (PCPR) Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zgierzu
  284. (PIK) Punkt Interwencji Kryzysowej w Łowiczu
  285. (PIK) Punkt Interwencji Kryzysowej w Sieradzu
  286. (POW) Dom Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi”
  287. (POW) Dom Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi
  288. (POW) Dom Dziecka im. Laury Meozzi "Ochronka Bałucka" w Łodzi
  289. (POW) Dom Dziecka im. św. M.M. Kolbego w Wojsławicach
  290. (POW) Dom Dziecka Nr 1 im. Janka Krasickiego w Łodzi
  291. (POW) Dom Dziecka Nr 2 w Łodzi
  292. (POW) Dom Dziecka Nr 3 “Słoneczna Polana” w Łodzi
  293. (POW) Dom Dziecka Nr 4 w Łodzi
  294. (POW) Dom Dziecka Nr 5 w Łodzi
  295. (POW) Dom Dziecka Nr 6 im. Stanisława Jachowicza w Łodzi
  296. (POW) Dom Dziecka Nr 7 im. Stefana Żeromskiego w Łodzi
  297. (POW) Dom Dziecka Nr 8 w Łodzi
  298. (POW) Dom Dziecka Nr 9 w Łodzi
  299. (POW) Dom Dziecka w Dąbrowie Rusieckiej
  300. (POW) Dom Dziecka w Dąbrówce
  301. (POW) Dom Dziecka w Grotnikach
  302. (POW) Dom Dziecka w Komornikach
  303. (POW) Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim
  304. (POW) Dom Dziecka w Porszewicach
  305. (POW) Dom Dziecka w Rafałówce
  306. (POW) Dom Dziecka w Rawie Mazowieckiej
  307. (POW) Dom Dziecka w Strobowie
  308. (POW) Dom Dziecka w Sulejowie
  309. (POW) Dom Dziecka w Tomaszowie Mazowieckim
  310. (POW) Dom Dziecka w Tomisławicach
  311. (POW) Katolicka Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza “Dom Światełko” w Godynicach
  312. (POW) Ośrodek Interwencyjno - Socjalizacyjny w Bełchatowie
  313. (POW) Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza "Tęcza" w Kutnie
  314. (POW) Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza “Dom” w Skierniewicach
  315. (POW) Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza w Łasku
  316. (POW) Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza we Franciszkowie
  317. (POW) Pogotowie Opiekuńcze Nr 1 w Łodzi
  318. (POW) Pogotowie Opiekuńcze Nr 2 w Łodzi
  319. (POW) Pogotowie Opiekuńcze w Piotrkowie Trybunalskim
  320. (POW) Rodzinny Dom Dziecka Caritas Diecezji Łowickiej w Strzegocinie
  321. (POW) Rodzinny Dom Dziecka „Wrzosik” w Tomaszowie Mazowieckim
  322. (POW) Rodzinny Dom Dziecka dla dzieci niepełnosprawnych w Tomaszowie Mazowieckim
  323. (POW) Rodzinny Dom Dziecka Fundacji "Dajmy Dzieciom Szansę" we Wrgawce Młodej
  324. (POW) Rodzinny Dom Dziecka Fundacji "Dar dla Potrzebujących"
  325. (POW) Rodzinny Dom Dziecka Fundacji "Happy Kids" w Łodzi
  326. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Kiedosach
  327. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Luboszewach
  328. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi
  329. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi
  330. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi
  331. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi
  332. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Łodzi
  333. (POW) Rodzinny Dom Dziecka w Tobiaszach
  334. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy - Łódź Wschód
  335. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
  336. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Brzezinach
  337. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie
  338. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Łasku
  339. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy
  340. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi
  341. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu
  342. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie
  343. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach
  344. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Pajęcznie
  345. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
  346. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach
  347. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
  348. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej
  349. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Sieradzu
  350. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach
  351. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
  352. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu
  353. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie
  354. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli
  355. (PUP) Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
  356. (RCPS) Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi
  357. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Dąbrówce
  358. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Grójcu Wielkim
  359. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Woli Zbrożkowej
  360. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy "Koniczynka" typu ABC w Bełchatowie
  361. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy "Przystań"typu A w Łodzi
  362. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu A w Aleksandrowie Łódzkim
  363. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu A w Łodzi
  364. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Łęczycy
  365. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Aleksandrowie Łódzkim
  366. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Gaju
  367. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Głownie
  368. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Justynowie
  369. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Ksawerowie
  370. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Kutnie
  371. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Łowiczu
  372. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Niżankowicach
  373. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Opocznie
  374. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Ostrówku
  375. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Pabianicach
  376. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Przatówku
  377. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Radomsku
  378. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu AB w Tomaszowie Maz.
  379. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Sędziejowicach
  380. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Zduńskiej Woli
  381. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Zduńskiej Woli
  382. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Zgierzu
  383. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Białej Rawskiej
  384. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Chróścinie
  385. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Czepowie
  386. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Dąbrowie Widawskiej
  387. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Drzewocinach
  388. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Krępie
  389. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Łasku
  390. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Mokrsku
  391. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Olszowcu
  392. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Osieku
  393. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Pęczniewie
  394. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Piotrkowie Tryb.
  395. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Rożdżałach
  396. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Strobinie
  397. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Walewicach
  398. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu ABC w Wieluniu
  399. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu B w Bobrownikach
  400. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu B w Łodzi
  401. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu B w Pabianicach
  402. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu C "Towarzystwo Alzheimerowskie" w Łodzi
  403. (ŚDS) Środowiskowy Dom Samopomocy typu C w Łodzi
  404. (UG) Urząd Gminy Będków
  405. (UG) Urząd Gminy Czerniewice
  406. (UG) Urząd Gminy Nowy Kawęczyn
  407. (UG) Urząd Gminy Rzeczyca
  408. (UG) Urząd Gminy Sulmierzyce
  409. (UG) Urząd Gminy w Dąbrowicach
  410. (UG) Urząd Gminy w Kodrębie
  411. (UG) Urząd Gminy w Łowiczu
  412. (UG) Urząd Gminy w Parzęczewie
  413. (UG) Urząd Gminy w Regnowie
  414. (UG) Urząd Gminy w Ręcznie
  415. (UG) Urząd Gminy w Strzelcach
  416. (UG) Urząd Gminy Witonia
  417. (UG) Urząd Gminy Żelechlinek
  418. (UGiM) Urząd Gminy i Miasta Szadek
  419. (UM) Urząd Miasta Łodzi - Wydział Zdrowia Publicznego
  420. (UM) Urząd Miasta Łodzi Wydział Świadczeń Socjalnych
  421. (UM) Urząd Miasta Skierniewice - Wydział Spraw Społecznych
  422. (UMG) Urząd Miasta i Gminy Stryków
  423. (ZPCh) ."BONEX" P.H.S.I.
  424. (ZPCh) ."INLAM"Spółdzielnia Inwalidów
  425. (ZPCh) ."MORS" Spółdzielcze Zakłady Chemiczne
  426. (ZPCh) ."ORPEL" Spółdzielnia Usług Techniczno-Handlowych i Wdrożeń
  427. (ZPCh) ."POKÓJ" Spółdzielnia Elektrotechniczna
  428. (ZPCh) ."PROMYK" Spółdzielnia Inwalidów
  429. (ZPCh) ."PRZYSZŁOŚĆ" Spółdzielnia Inwalidów
  430. (ZPCh) ."REX-BUT" Przedsiębiorstwo Obuwnicze S.I. w likwid.
  431. (ZPCh) ."ŚWIATOWID" US
  432. (ZPCh) ."TĘCZA" Spółdzielnia Inwalidów
  433. (ZPCh) ."TWO-MET" Sółdzielnia Iwalidów
  434. (ZPCh) ."ZGODA" Spółdzielnia Inwalidów
  435. (ZPCh) .Spółdzielnia Inwalidów im. H. Sawickiej
  436. (ZPCh) .Zakład Elementów Indukcyjnych Spółdzielnia Inwalidów
  437. (ZPCh) "A&A" Firma Handlowa A. Majsterek
  438. (ZPCh) "ADWA" PPHTU sp. z o.o.
  439. (ZPCh) "AGAT" sp. z o.o.
  440. (ZPCh) "ALFAS" PPUH sp. z o.o.
  441. (ZPCh) "AMADO" PPHU
  442. (ZPCh) "ANDEX"-Pawłowscy s.j.
  443. (ZPCh) "ANPOL" PPH
  444. (ZPCh) "ANTOM" PPH s.j.
  445. (ZPCh) "AR-POL" PPUH A. Rutkowski
  446. (ZPCh) "ARES" Punkt Usługowy B. i A. Kostrzewski
  447. (ZPCh) "ARJAN" M.Rojewski i wspólnicy Sp.k.
  448. (ZPCh) "ATOS" sp. z o.o.
  449. (ZPCh) "ATRAKCJA" sp. z o.o.
  450. (ZPCh) "AWER" Rosiakowie PPUH s.j.
  451. (ZPCh) "BA-ZA" Zapart i Syn s.j.
  452. (ZPCh) "BARDA" PPHU sp. z o.o.
  453. (ZPCh) "BOSS" M. Bentyn, M. Zalewska
  454. (ZPCh) "BOSS" M.Bartnik
  455. (ZPCh) "BUDROMEL" PPU sp. z o.o.
  456. (ZPCh) "CENTRUM" PPHU Owczarek, s.j.
  457. (ZPCh) "CLEANER" sp. z o.o.
  458. (ZPCh) "CZA-TA" sp. z o.o
  459. (ZPCh) "DREMUS" Przeds. Waldemar Muszyński
  460. (ZPCh) "DREWNOPOL" PPHU Z. Kępka
  461. (ZPCh) "EURO-DOM" Sp. z o.o.
  462. (ZPCh) "EVRES-SECURITY"
  463. (ZPCh) "FEDRA" PPHU sp. z o.o.
  464. (ZPCh) "FENIKS" Huta Szkła S.Renasik
  465. (ZPCh) "GIERAŃCZYK" sp. z o.o.
  466. (ZPCh) "GRUPA OCHRONA AUH" sp. z o.o.
  467. (ZPCh) "GWARANT INSURANCE" sp. zo.o.
  468. (ZPCh) "HAFTINA" Michalscy s.j.
  469. (ZPCh) "HEMPIS" s.j. M.Pietrzak i Synowie
  470. (ZPCh) "HERS" PPH
  471. (ZPCh) "INTAP" Tobik sp.j.
  472. (ZPCh) "INTER INWEST" Dąbrowska sp. k.
  473. (ZPCh) "INWAR" S.A.
  474. (ZPCh) "INWEMER APT"
  475. (ZPCh) "INWEMER-SYSTEM" Sp. z o.o.
  476. (ZPCh) "INWEMER" Ochrona sp. z o.o.
  477. (ZPCh) "IRMOS" Chłodnia s.j.
  478. (ZPCh) "JACKOLO" s.j.
  479. (ZPCh) "KAMAX" W.P.H.P. Anna Kluska
  480. (ZPCh) "KAREX" PPH
  481. (ZPCh) "KASIA" PPH K.Makulska
  482. (ZPCh) "KEL-MET" PPUH J. Kieler
  483. (ZPCh) "KOMA" Konstanty Marat
  484. (ZPCh) "KONIAREK” Zakład Przetwórstwa Mięsnego
  485. (ZPCh) "KORDUS" PPH P. Krzyk
  486. (ZPCh) "LASER-SINEX" Sp. z o.o.
  487. (ZPCh) "LOTOS" PUH s.j. A. Rerych, S. Ryś
  488. (ZPCh) "MAGNUS" Przedsiębiorstwo A.Muszyński
  489. (ZPCh) "MAJAMI" sp. z o.o. sp. k.
  490. (ZPCh) "MARK-BUD" PPH sp. z o. o. Oddział Zakład Produkcji Spożywczej
  491. (ZPCh) "MEDICAL MAGNUS" sp. z o.o.
  492. (ZPCh) "MEGA" PPHU Export-Import s.c. A. Kardas, M. Ostalczyk
  493. (ZPCh) "METGAL" sp. z o.o. Polski Związek Głuchych
  494. (ZPCh) "MM SERVICE SECURITY" sp. z o.o.
  495. (ZPCh) "MONIKA" sp. z o.o.
  496. (ZPCh) "NAT-ANN" Firma Konfekcyjna A. Sałata
  497. (ZPCh) "ORDOM" R.Karasiński i Wspólnicy s.j.
  498. (ZPCh) "ORGANIKA - CAR" S.A.
  499. (ZPCh) "PAKOS" sp. z o.o.
  500. (ZPCh) "PATRONA" Agencja Usługi Ochrony Osób i Mienia Z.Wawrzkowicz
  501. (ZPCh) "PERFEKT PLUS" sp. z o.o. Przed. Zaopatrz. Gastr.
  502. (ZPCh) "PIOCEL" sp. z o.o.
  503. (ZPCh) "POLFILTER" s.j.
  504. (ZPCh) "PULSMED" NZOZ ZP sp. z o.o.
  505. (ZPCh) "REMISTER" R. Reguła
  506. (ZPCh) "RIM" Przed. Usług Ochrony i Mienia s.j.
  507. (ZPCh) "ROKA - MED" A.Kantorski i Wspólnicy sp.j.
  508. (ZPCh) "ROKA" A.I.Kantorski s.k.
  509. (ZPCh) "ROKA" P.U. A.I. Kantorski
  510. (ZPCh) "SAWO-RECYKLING" sp.j.
  511. (ZPCh) "SERVO" Sp. z o.o.
  512. (ZPCh) "SFINKS" Agencja Ochrony
  513. (ZPCh) "SUNCO POLSKA" sp. z o.o.
  514. (ZPCh) "SYSTEM II" sp. z o.o.
  515. (ZPCh) "SZTUKA ŁOWICKA" Agnieszka Krajewska
  516. (ZPCh) "T.E.D." Firma Tadeusz Dąbrowski
  517. (ZPCh) "Texpol" Sp.z o.o.
  518. (ZPCh) "TOMA" PPH sp. z o.o.
  519. (ZPCh) "TOMTEX" T. Cajdler, M. Janicki s.j
  520. (ZPCh) "TRANSFER" S.A Towarzystwo Inwestycyjno-Kapitałowe
  521. (ZPCh) "U-CAR" P.U.H. Motoryzacji Sp. z o.o.
  522. (ZPCh) "UNICAR" P.U.H. s.j. W. i D. Jaguścik
  523. (ZPCh) "WaKaT Kelm" sp.j
  524. (ZPCh) "ZIMNY" Sp. z o.o.
  525. (ZPCh) Autoryzowany Serwis Samochodowy JRJ Zachorscy Sp. J.
  526. (ZPCh) Central Fund of Immovables sp. z o.o.
  527. (ZPCh) Centrum Logistyki i Marketingu sp. z o.o.
  528. (ZPch) P.P.H.U. inż. G. Mielczarek
  529. (ZPCh) Pośred. Ubez. i Transport. Z. Marchwiński
  530. (ZPCH) PPU "CZA-TA" Niciak sp.j
  531. (ZPCh) Usługi Wnętrz., Utrzym. Zieleńców Z. Gierańczyk
  532. (ZPCh) Zakład Cukierniczy M. Bladowski
  533. (ZPCh) Zakład Tartaczny-Ryszard Kempa
  534. (ZPCh)"M.U.S.I."-Sp. z o. o.
  535. Biuro Podróży i Turystyki "Almatur-Łódź" Sp. z o. o.
  536. Biuro Podróży i Turystyki "POLTOURIST" s. c. - Elwira Błaszczyk, Paweł Pietrzak
  537. Biuro Turystyki - Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o. o.
  538. Biuro Turystyki Krajowej i Zagranicznej "Horyzont" s. c. - Janina Korczyńska, Barbara Schiewe
  539. Biuro Usług Turystyczno-Transportowych "Relaks" - Antoni Babiak
  540. CARITAS Archidiecezji Łódzkiej
  541. Centralny Ośrodek Sportu w Warszawie - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale
  542. Centrum Integracji Społecznej MEA
  543. Centrum Integracji Społecznej w Radomsku
  544. Centrum Praw Kobiet
  545. Centrum Praw Kobiet
  546. Dom Wczasów Dziecięcych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Głazie
  547. Dom Wczasów Dziecięcych TPD w Głazie
  548. Fundacja Pomocy Dzieciom "Jaś i Małgosia"
  549. Fundacja Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat"
  550. Klub Samopomocy "Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych" w Łodzi
  551. Klub Samopomocy „Lonia” w Łodzi
  552. Klub Samopomocy w Witoni
  553. Komitet Ochrony Praw Dziecka
  554. Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łodzi
  555. Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Piotrkowie Trybunalskim
  556. Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Skierniewicach
  557. Miejskie Centrum Miejskie Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej im. Bł. Rafała Chylińskiego
  558. Miejskie Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej im. Bł. Rafała Chylińskiego
  559. Miejskie Centrum Zdrowia Publicznego
  560. Niepubliczny Archidiecezjalny Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Łodzi
  561. NZOZ Centrum Rehabilitacji "Intermedicus"
  562. Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”
  563. Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci
  564. Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Piotrkowie Trybunalskim
  565. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "ANPOL"
  566. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy "LIBRA"
  567. Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy CARITAS Archidiecezji Łódzkiej
  568. Ośrodek Rodzin Zastępczych Fundacji "Dziecięcy Uśmiech"
  569. Ośrodek Rodzinnej Opieki Zastępczej Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dziecka "Szansa"
  570. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP - "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim
  571. Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP "Nadwarciański Gród" w Załęczu Wielkim
  572. Ośrodek Szkoleniowy "KŁOS"
  573. Ośrodek Wsparcia Rodziny
  574. P. P. H. U. TRACHTA ROMANA
  575. P. T. EWA - EWA WLAZŁY
  576. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
  577. POLONUS s. c.
  578. Polski Czerwony Krzyż - Zarząd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim
  579. Polskie Stowarzyszenie Chorych na Fenyloketonurię i Zaburzenia Pokrewne
  580. Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę
  581. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności i w Opocznie
  582. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności Łódź-Wschód
  583. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Bełchatowie
  584. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Brzezinach
  585. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Kutnie
  586. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łasku
  587. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łęczycy
  588. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Łowiczu
  589. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Pabianicach
  590. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Pajęcznie
  591. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Piotrkowie Trybunalskim (ziemski)
  592. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Poddębicach
  593. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Radomsku
  594. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Rawie Mazowieckiej
  595. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Sieradzu
  596. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Tomaszowie Mazowieckim
  597. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Wieluniu
  598. Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Zduńskiej Woli
  599. Przedsiębiorstwo Turystyczno-Usługowe "ANMAR" Sp. z. o. o. Oddział w Rowach Ośrodek "FREGATA"
  600. Publiczny Ośrodek Adopcyjno - Opiekuńczy w Sieradzu
  601. Samorządowy Zakład Budżetowy pod nazwą "CIS"
  602. Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie
  603. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Juliana Tuwima
  604. Stowarzyszenie "Mamy Wielkie Serca"
  605. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Osób Specjalnej Troski "TROSKA"
  606. Środowiskowe Warsztaty Aktywizacji "Zielone Światło"
  607. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Dzielnicowy Łódź-Polesie
  608. Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych
  609. Turystyka i Rehabilitacja "SUR" Sp. z o. o.
  610. Urzad Miast Łodzi Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych
  611. Urząd Gminy w Zadzimiu
  612. Urząd Miasta Skierniewice - Wydział Spraw Społecznych
  613. Urząd Miasta Skierniewice Wydział Rozwoju Gospodarczego i Spraw Społecznych
  614. Usługi Turystyczne "WAN-MAR" Wanda Ogłaza Sp. j.
  615. Wydział Świadczeń Rodzinnych
  616. Zakład Aktywnośc Zawodowej "Zdrowa Kuchnia" Tow. Przyj. Niepełn.
  617. Zakład Aktywności Zawodowej "Dobry Start" Tow.Przyj. Niepełn.
  618. Zakład Aktywności Zawodowej Caritas Archidiecezji Łódzkiej
  619. Zakład Aktywności Zawodowej KRES W Łodzi z filją w Pabianicach
  620. Zakład Aktywności Zawodowej Rawa Mazowiecka
  621. Zakład Aktywności Zawodowej Wieruszów
  622. Zespół ds. Świadczeń Rodzinnych
  623. Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej
  624. Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Łódzka
Handel ludźmi